Обладнання для СТО »
ФОРУМ

ФОРУМ



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 15.09.2025 - 07:21:48
Страницы:  1  

Обладнання для СТО

АвторСообщение

Badi

бывалый




Статистика:
Сообщений: 255
Регистрация: 06.01.2012

Дівчата і хлопці, потрібна консультація! Хочу відкрити невелику СТО і розглядаю різне обладнання. Цікавить універсальність - щоб можна було і авто ремонтувати, і якщо треба допомогти комусь витягнути машину. Що порадите з обладнання?

---------------------
Сообщение # 1 11.09.25 - 17:46:57
RE: Обладнання для СТО

кнут

бывалый




Статистика:
Сообщений: 1,110
Регистрация: 05.09.2006

Для СТО найголовніше - універсальність і надійність обладнання. Лебідка обов'язково потрібна, краще електрична з хорошим тяговим зусиллям. Ще корисно мати генератор для випадків відключення електрики - клієнти не люблять чекати. Плюс міні-АЗС може бути корисною як для власних потреб, так і як додатковий сервіс. Головне не економити на якості - воно швидко окупається.

---------------------
Сообщение # 2 11.09.25 - 18:38:49
RE: Обладнання для СТО

Nemo2008

бывалый




Статистика:
Сообщений: 130
Регистрация: 22.08.2008

Відкривав свою СТО п'ять років тому, тому розумію твої потреби. Почни з базового набору якісного обладнання, а потім поступово розширюй асортимент. Лебідка, генератор, базовий інструмент - це мінімум. Міні-АЗС додавав пізніше, але не жалкую - дуже зручно. Раджу подивитися весь асортимент тут https://avtolebedka.com.ua/ - можна скласти уявлення про весь спектр обладнання і ціни.

---------------------
Сообщение # 3 11.09.25 - 19:17:50
RE: Обладнання для СТО
МТС Партнерские без регистраций : Предыдущая тема
Страницы:  1  

Сообщение
Имя
Сообщение

Нажмите на точку возле имени для обращения к участнику

           
   
Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники