База відпочинку “Загар”

Розташована на березі моря з виходом на широкий піщаний пляж. Чисте море і суміш степового і морського повітря подарують відпочиваючим заряд здоров’я. На базі створені умови для відпочинку і оздоровлення сімей з дітьми.

База відпочинку “Загар” розташована в 100 м. Від берега Чорного моря, в першій лінії, в екологічно чистому курортному районі Затока (Кароліно-Бугаз), на унікальній піщаній Кароліно-Бугазькій косі, омивається з півдня Чорним морем а з півночі – прісними водами дністровського лиману, розташована на відстані 50 км від м.Одеси. Завдяки унікальним кліматичним умовам ця піщана коса завжди вважалася елітним місцем відпочинку.

Багате йодистим вмістом повітря, сонце, мікроклімат лиману, чудові піщані пляжі з білого морського піску, що містять кварцові, фосфорні, йодисті з’єднання, морські солі, – все це в поєднанні сприяє повноцінному відпочинку та оздоровлення людей. База відпочинку “Загар” знаходиться безпосередньо на березі моря. Пляж починається відразу за огорожею бази відпочинку.

Вартість проживання в сезоні 2019:

Фото номерів: